Aktualności

Gratulujemy!

Zmagania naszych finalistów dobiegły końca, a z nimi poznaliśmy laureatów Konkursu Wiedzy o Energetyce PW. Serdecznie dziękujemy Wam za przesłane do nas prace oraz za cały trud włożony w przygotowanie się do Konkursu. Jeszcze raz gratulujemy zwyzięzcom, którzy oprócz nagród rzeczowych o wartości blisko 3 tysięcy złotych otrzymali indeksy na kierunek Energetyka na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa!

Miejsce I – Damian Gnieliński z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Technikum nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu

Miejsce II – Dominika Strzyga z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Technikum Mechatroniczne nr 1

Miejsce III – Ex aequo Hubert Szala z Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim oraz Stanisław Michalski z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Technikum Mechatroniczne nr 1

Poziom prac był niezwykle wysoki, a przed komisją konkursową spoczywało bardzo trudne zadanie wyłonienia zwycięzców. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim finalistom oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnych edycjach Konkursu!

Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

Zespół Konkursu Wiedzy o Energetyce PW

Gala finałowa!

Już w piątek 9 kwietnia 2021 r. dowiemy się kto zdobył indeksy na Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa PW na kierunek Energetyka! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14: 30 na platformie Zoom: https://zoom.us/j/94074604691

Serdecznie zapraszamy i trzymamy za Was kciuki!

Pozdrawiamy

Zespół Konkurs Wiedzy o Energetyce PW

Harmonogram – Etap II

Na spotkania z Komisją Konkursową zapraszamy na platformie Zoom: https://zoom.us/j/91959527923 o wskazanych godzinach:

Michał Olbryś10:00
Jakub Białczak10:15
Hubert Szala10:30
Kacper Oczadły10:45
Szymon Fatyga11:00
Mateusz Rudol11:15
Mateusz Wiesiołek14:15
Dominika Strzyga14:30
Stanisław Michalski14:45
Damian Gnieliński15:00
Harmonogram II Etapu

II Etap

Informacje dotyczące II etapu zostały przesłane na e-maile finalistów.

Pozdrawiamy!

I Etap – Wyniki

Już wiemy kto będzie zmagał się w kolejnym Etapie Konkursu Wiedzy o Energetyce PW!

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym miejsca w Finale! Pozostałym uczestnikom, którym nie udało się dostać do finału Konkursu, bardzo dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w następnej edycji!

Wszystkim finalistom i finalistkom jeszcze raz gratulujemy!

Michał OlbryśZespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
Jakub BiałczakZespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
Vanessa GrzybekZespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
Hubert SzalaZespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
Kacper OczadłyZespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
Szymon FatygaŚląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
Marek BrzezińskiZespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
Mateusz RudolZespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim
Mateusz WiesiołekTechnikum Elektroniczne nr 3 w Warszawie
Dominika StrzygaTechnikum Mechatroniczne nr 1  w Warszawie
Stanisław MichalskiTechnikum Mechatroniczne nr 1  w Warszawie
Damian GnielińskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Technikum nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu
Lista uczestników zakwalifikowanych do Etapu Finałowego

I Etap – Spotkanie Zoom

Dziś 12.03.2021 r. zapraszamy na spotkanie w aplikacji Zoom: https://zoom.us/j/92556650337 . Czekamy na Was od godziny 17:45, a nawet chwilę wcześniej.

Pozdrawiamy!

Co zabrać ze sobą?

Przede wszystkim głowę wypełnioną energetyczną wiedzą! Może sie przydać kartka, długopis oraz kalkulator prosty. Warto także założyć konto na platformie Zoom: https://zoom.us/freesignup . Jeżeli nie dostałeś powiadomienia z systemu możesz to zrobić wchodząc na https://konkurs.itc.pw.edu.pl/login/forgot_password.php i wpisując adres E-mail lub nazwę użytkownika, która jest taka sama jak adres. Wtedy przyjdzie link do zmiany hasła.

W razie problemu służymy pomocą!

Etap eliminacyjny

Eliminacje odbędą się się już 12 marca 2021 r. o godzinie 18:00. Prosimy o przyjście na spotkanie o godzinie 17:45. Przed pierwszym etapem, w czwartek 11 marca 2021 r. odbędzie się test próbny, mający na celu oswojenie uczestników z platformą konkursową. Będzie dostępny od godziny 16:00 do 23:59. Wynik tego testu nie ma wpływu na punktacje w Konkursie.

Trzymamy za Was kciuki!

Ostanie chwile!

My także nie możemy uwierzyć, ale to już ostatni dzień na składanie formularzy zgłoszeniowych na nasz mail: konkurs.energetyczny@itc.pw.edu.pl . Pamiętajcie o dopięciu wszystkich formalności. Nie jesteście czegoś pewni? Piszcie śmiało! Możecie to zrobić poprzez mail konkursowy lub naszego FB, oto wydarzenie: https://fb.me/e/15dDEbxig .

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim uczestniczkom oraz paniom, które opiekują się naszymi uczestnikami życzymy wielu sukcesów w każdej dziedzinie. Bądźcie tak energetyczne jak jesteście!

Pozdrawiamy i życzymy wiele uśmiechu

Zespół Konkursu Wiedzy o Energetyce

Sprostowanie

Informujemy, iż pisanie etapu eliminacyjnego w szkole nie jest wymagane. Uczniowie mogą pisać oba etapy w domu. Jedynie wymagamy możliwości podglądu ich procesu pisania poprzez aplikację Zoom.

Życzymy owocnych przygotowań!

Wydarzenie na Facebooku

Pewien współczesny filozof rzekł, iż od wydarzenia na Facebooka, zaczynają się najlepsze historie. Wzięliśmy jego rady na poważnie i już jesteśmy dostępni na tym portalu. Bierzcie udział w wydarzeniu, a wasze szanse na uniknięcie cennych informacji zmaleją do minimum. Przypominamy również, aby śledzić co się dzieje na europejskim rynku energetycznym. Bycie ze wszystkim on-time w naszej branży to podstawa. Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/15dDEbxig

Pozdrawiamy!

7. Konkurs Wiedzy o Energetyce PW – Czas start!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że tegoroczna edycja Konkursu oficjalnie się rozpoczyna. Do wybranych szkół zostały rozesłane zaproszenia, a my czekamy na liczne zgłoszenia. Życzymy owocnych przygotowywań do Konkursu. Sprawdzajcie naszą stronę, a będziecie na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami.

Pozdrawiamy

Zespół Konkursu Wiedzy o Energetyce PW